Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk

Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
  • Nico Vrielink (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlOriëntaals
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleine intieme zeefdruk van Nico Vrielink.
Grijstonen op wit stevig papier.
Formaat incl. 21 x 30 cm.
Onderin potlood gesigneerd en genummerd.
Prima conditie.

Nico Vrielink (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
21 cm
30 cm
Starttijd:15-09-2022 om 15:24
Eindtijd:21-09-2022 om 19:09
Openingsbod € 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa