Nico Vrielink - Zeefdruk MOEDER en KIND Handgesigneerd - Verkocht

Nico Vrielink - Zeefdruk MOEDER en KIND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 165,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1979 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Nico Vrielink (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer bijzondere zwart/wit zeefdruk van Nico Vrielink
Afmeting blad 56x76 cm  in perfecte staat
handgesigneerd en genummerd oplage 100ex

Nico Vrielink (1958)

Alle items van deze kunstenaar(26)
FA. (34)

1979 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 165,00
Starttijd:05-08-2018 om 21:17
Eindtijd:19-08-2018 om 10:55
Bkoano
19 aug. / 10:46
€ 165