Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - Breitner met zijn model

Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - Breitner met zijn model kopen? Bied vanaf 105!

Verkoopprijs: € 105,00

Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - Breitner met zijn model kopen? Bied vanaf 105!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - Breitner met zijn model kopen? Bied vanaf 105!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - Breitner met zijn model kopen? Bied vanaf 105!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho, potlood gesigneerd en gedateerd '90 rechtsonder. Genummerd 226/300 linksonder.

Beeldmaat 36 x 49,5 cm. Bladmaat 47 x 65 cm. Losbladig.

Nicolaas Wijnberg is geboren te Amsterdam in 1918 en overledent e Laren in 2006.

Dit item is verkocht voor 105,00

Starttijd:27-09-2015 om 20:40
Eindtijd:05-10-2015 om 19:40

Biedingen (1):

hanslindeman
3 okt. / 15:24
€ 105