Nicolaas Wijnberg - Litho landschap uit1982

Nicolaas Wijnberg - Litho landschap uit1982 kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Litho landschap uit1982 kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Litho landschap uit1982 kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Litho landschap uit1982 kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Litho landschap uit1982 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Garfield92

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
Jaartal1982
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage36/100
Niet ingelijste mooie grafiek in goede staat.
Afdruk 36 van de 100

Zie foto's

Starttijd:26-07-2020 om 12:57
Eindtijd:09-08-2020 om 21:33
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieVoorschoten , Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland