1. Arty Grimm , gesigneerde zeefdruk, 2000, nr. 1/100, zeer goed
2. Onbekend (Anna van den Buu?), gesigneerde ets, 1976, nr. 50/75, zeer goed
3. Martin Engelman, gesigneerde litho, 1973, nr. 3/190, met passe-partout prima
4. Cees Andriessen, ongesigneerde linosnede, 1974, zeer goed
5. Jan de Bruin, gesigneerde litho, 1970, 188/190, redelijk
6. John Raedecker, drukgesigneerde litho, 1947, zeer goed
7. Chinese school, gesigneerde druk, met passe-partout zeer goed
8. Naftali Rakuzin, gesigneerde ets, 15/50, met passe-partout zeer goed
9. Bruno Weber, gesigneerde litho, zeer goed
10. Wim van der Ven, inkttekening, Rotterdam 1940, zeer goed
11. Bruce Weinberg, gesigneerde litho met bladgoud, 1989, 85/130, zeer goed
Wisselend maten (van 39x26 tot 92x62)
Deze items worden bij voorkeur opgehaald maar kunnen eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Goed
Wisselende kwaliteit; van redelijk tot zeer goed.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50
Naar België
€ 25,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 40,00