Nicolaas Wijnberg, Wulpse dame in landschap, Kleurenlitho - Verkocht

Nicolaas Wijnberg, Wulpse dame in landschap, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Nicolaas Wijnberg, Wulpse dame in landschap, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Nicolaas Wijnberg, Wulpse dame in landschap, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Nicolaas Wijnberg, Wulpse dame in landschap, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Nicolaas Wijnberg, Wulpse dame in landschap, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho door Nicolaas Wijnberg

Voorstelling van een wulpse dame in een dampend landschap

Losbladig, beeldmaat 20x25, bladmaat 39x50

Gesigneerd en gedateerd in potlood m.o. 'N.Wijnberg 75'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:11-12-2016 om 19:57
Eindtijd:25-12-2016 om 20:57
Biedingen (10)
xram44
19 dec. / 16:42
€ 40
hanslindeman
19 dec. / 16:42
€ 35
xram44
15 dec. / 12:41
€ 26
Oversloot
15 dec. / 12:41
€ 21
xram44
14 dec. / 10:14
€ 19
Oversloot
14 dec. / 10:14
€ 17
xram44
14 dec. / 08:56
€ 13
Oversloot
14 dec. / 08:55
€ 11
xram44
14 dec. / 08:55
€ 10
Oversloot
13 dec. / 21:51
€ 1