Nicolas Markovitch Marc (1894-1964): Lithografie - Stadsgezicht - Verkocht

Nicolas Markovitch Marc (1894-1964): Lithografie - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Nicolas Markovitch Marc (1894-1964): Lithografie - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Nicolas Markovitch Marc (1894-1964): Lithografie - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Nicolas Markovitch Marc (1894-1964): Lithografie - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Nicolas Markovitch Marc (1894-1964): Lithografie - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Nicolas Markovitch Marc (1894-1964): Lithografie - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Nicolas Markovitch Marc (1894-1964): Lithografie - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Nicolas Markovitch Marc (1894-1964): Lithografie - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

231 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Nicolas Markovitch (1894-1964)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Lithografie van hoge kwaliteit door Nicolas Markovitch, gedrukt door Stehli Frères Zürich, 1930/1940. Gesigneerd in druk rechtsonder "Marc", linksonder de markering van Stehli Freres s.a., Zürich (stZf). In goede staat. Afmeting is 31x41cm.

Nicolas Markovitch (Servisch - Frans, 1894-1964), kunstenaar, aquarellist, architect en drukker. Markovitch gebruikte diverse pseudoniemen in de loop van zijn carrière, zoals; A. Marc of gewoon Marc, en J. Philippe of Jean Philippe. Markovitch was een architect die in Frankrijk heeft gewerkt en gewoond, en is vooral bekend om zijn architecturale schilderijen van stadsgebouwen, kathedralen en monumenten, samen met Zwitserse, Italiaanse, Duitse, Engelse en Belgische landschappen, stadsgezichten, berglandschappen en zeegezichten, zee- en zeescènes en veel scènes in de VS.

Hij was een van de beste aquarellisten van die tijd en ging veel werk doen met het Stehli Brothers-bedrijf Stehli Frères, Editeurs, Zürich, Zwitserland in de jaren dertig en veertig. Stehli Frères publiceerde veel verschillende aquarelreeksen van zijn werken en ze werden in verschillende formaten gedrukt.

De litho's van Stehli Frères werden meestal afgedrukt op mooi, zwaardere aquarelachtig papier met ruwe randen om het uiterlijk van een echte aquarel te geven en werden destijds met een zeer hoge lithografische kwaliteit vervaardigd. De drukkwaliteit was zo goed dat veel mensen door de jaren heen dachten dat ze originele kunstwerken waren, zelfs vandaag nog.

Wordt goed verpakt en verzonden met track & trace.

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:14-02-2018 om 17:17
Eindtijd:21-02-2018 om 17:17
Biedingen (7)
Marcello020
21 feb. / 17:12
€ 13
jimi
21 feb. / 17:12
€ 11
Marcello020
21 feb. / 17:12
€ 9
jimi
21 feb. / 17:12
€ 7
Marcello020
20 feb. / 21:48
€ 5
jimi
17 feb. / 12:06
€ 3
Freek51
15 feb. / 08:01
€ 1