Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 19-7-2022 om 18:29 |
Eindtijd | 1-8-2022 om 22:33 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hessen, Duitsland |