Nicoline Bolsies, tekening pastelkrijt - Verkocht

Nicoline Bolsies, tekening pastelkrijt  kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 10,00

Nicoline Bolsies, tekening pastelkrijt  kopen? Bied vanaf 5!Nicoline Bolsies, tekening pastelkrijt  kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Nicoline Bolsius
TypeTekening / Aquarel

Abstracte tekening. Kunstenares noemt zich zelf een visionair portrettist. Gesigneerd N. Bolsies '99.

bladformaat: 41 x 33 cm, beeldformaat 30 x 23 cm

Exclusief eventuele verzendkosten.

Nicoline Bolsius

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

188 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:12-05-2014 om 11:09
Eindtijd:26-05-2014 om 11:09
Biedingen (2)
Mobers
26 mei / 10:55
€ 10
Oversloot
20 mei / 21:47
€ 5