FA. (2)

Niels Hamel - Schilderij

Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 40!
Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 40!Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 40!Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Niels Hamel (1933)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij op papier van Niels Hamel, gesigneerd  in potlood.

Verzending tussen twee platen  8,25, aangetekend 10,20

op meerdere plekken verfverlies

Niels Hamel (1933)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
65 cm
49.5 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:40
Eindtijd:13-05-2022 om 19:29
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa