FA. (1)

Niels Hamel - tekening "Macmann""

Niels Hamel - tekening "Macmann"" kopen? Bied vanaf 30!
Niels Hamel - tekening "Macmann"" kopen? Bied vanaf 30!Niels Hamel - tekening "Macmann"" kopen? Bied vanaf 30!Niels Hamel - tekening "Macmann"" kopen? Bied vanaf 30!Niels Hamel - tekening "Macmann"" kopen? Bied vanaf 30!Niels Hamel - tekening "Macmann"" kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Niels Hamel (1933)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Passe-partout61 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

potloodtekening van Niels Hamel, gesigneerd en getiteld in potlood.
Geplaatst in passe-partout.
Verzending tussen twee platen zonder passe-partout  8,25, met passe-partout 16 euro

rechts onder zit een kreuk in het papier

Niels Hamel (1933)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
76 cm
61 cm
60 cm
40 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:39
Eindtijd:13-05-2022 om 19:18
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa