Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 20e eeuw - Abstract - ongetiteld kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai intrigerend abstract werk uit midden 20e eeuw. Gemengde techniek, olieverf en acryl op doek. De signatuur, rechtsboven, heb ik niet kunnen herleiden tot de kunstenaar.

Het werk is in goede tot zeer goede staat, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving.

Kunstenaar: Onduidelijk gesigneerd - 20e eeuw
Titel van kunstwerk: Abstract - ongetiteld
Techniek: Gemengde techniek op doek
Signatuur: Handgesigneerd
Periode midden 20e eeuw
Staat: In goede tot zeer goede staat
Afbeeldingsgrootte :40×50 cm

Zie omschrijving

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-02-2020 om 10:33
Eindtijd:14-03-2020 om 22:20
Art-monkey
02 mrt. / 15:10
€ 10