Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel, Abstract - Ingelijst

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel, Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel, Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel, Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel, Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1996
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 51 x 62.5 cm (h x b)
Passe-partout 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een aquarel.

De passe-partout is licht vlekkerig. De aquarel is in zeer goede staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)

Geplaatst door  KVcollecties
33089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (268)
90 cm
70 cm
62.5 cm
51 cm