Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Periode1910 t/m 1929
StijlArt Deco
Afmetingen9 cm x 4 cm x 4 cm (h x b x d)
Gewicht235 gram
GemerktHandgesigneerd
Art deco zwart gelakte gegoten presse papier van een kop, prachtige oranje achtige patina. Onduidelijk gesigneerd Frya of iets dergelijks. Ook aan een andere kant nog gemerkt met onduidelijke tekens. In prima conditie.

In prima onbeschadigde conditie, maar met mooie patina

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (49)
Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
4
9
4
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:13-06-2019 om 09:50
Eindtijd:25-06-2019 om 16:32
Pitters
24 jun. / 00:24
€ 10