Niet of onleesbaar gesigneerd - Basculebrug

Niet of onleesbaar gesigneerd - Basculebrug kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Basculebrug kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Basculebrug kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Aquarel
Stijl Klassiek
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 61 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtig werk
Goede staat. wat oud
Binnen Nederland € 8,15
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (68)

Geplaatst door  buteijns
Lid sinds 2019
7 verkochte items
76 cm
61 cm
49 cm
36 cm