Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980

Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980 kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boswandeling aan de Teut - Jeanne Clemens - 1980 kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1980
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mooi schilderij einde 20e Eeuw.

Kunstenaar: Jeanne Clemens - Zonhoven (BE),
Gemaakt: 1980, doch geen datum, ca. eind 20e eeuw,
Gesigneerd: neen.
Techniek: olie op doek.

Thema: Boswandeling aan de Teut

Afmetingen (BxHxD):

- met frame: 310x400x30mm
- zonder frame: 260x350x20mm

Conditie: kader alsook schilderij is in zeer goede staat.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 20,50
Naar Nederland € 36,50
Naar Duitsland € 36,50
Europese Unie € 36,50
Wereldwijd € 110,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  ZELZA
Lid sinds 2024
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
31 cm
40 cm
26 cm
35 cm