Niet of onleesbaar gesigneerd - C2150-2 - Toren Ballum Ameland - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2150-2 - Toren Ballum Ameland kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2150-2 - Toren Ballum Ameland kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2150-2 - Toren Ballum Ameland kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1931
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 25.5 cm (h x b)
Lijst39 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Nr: C2150-2T

Kunstenaar: onbekend

Techniek: ets

Voorstelling: Toren Ballum Ameland

Signatuur: ro, onleesbaar

Datering 31

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

licht vergeeld door de tijd staat lijst: redelijk, lichte slijtschade door de tijd, vochtplek op achterkant

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
44.5 cm
39 cm
25.5 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:09-10-2018 om 10:37
Eindtijd:23-10-2018 om 20:00
Biedingen (5)
PopmaPrima
15 okt. / 13:31
€ 16
Arica45
15 okt. / 13:31
€ 11
PopmaPrima
15 okt. / 13:30
€ 6
Arica45
15 okt. / 13:30
€ 5
PopmaPrima
09 okt. / 14:24
€ 1