Niet of onleesbaar gesigneerd - C3605-5 - moeder met kind, spaanse dame - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3605-5 - moeder met kind, spaanse dame kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C3605-5 - moeder met kind, spaanse dame kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3605-5 - moeder met kind, spaanse dame kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
olie op doek, r.o.gesigneerd, moeder met kind, spaanse dame, 90x63, ongelijst, staat standaard, licht randbeschadigingen

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis

ConditieRedelijk

licht vergeelde vernis, oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd , licht randbeschadigingen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
63 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:24-05-2019 om 10:43
Eindtijd:02-06-2019 om 20:04
mois
29 mei / 17:48
€ 10