Niet of onleesbaar gesigneerd - C3684B2 - Bijenkasten in het bos - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3684B2 - Bijenkasten in het bos kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3684B2 - Bijenkasten in het bos kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3684B2 - Bijenkasten in het bos kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3684B2 - Bijenkasten in het bos kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen48.5 cm x 35.5 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage64/75
signatuur onleesbaar, bijenkasten in het bos, zeefdruk op papier, midden onder gesigneerd, oplage 64/75, beeldmaat 48,5x35,5, lijstmaat 66,5x51,5.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier licht vergeeld, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(55)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
51.5 cm
66.5 cm
35.5 cm
48.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 17:31
Eindtijd:19-04-2020 om 19:16
Biedingen (4)
henkbijen
19 apr. / 19:06
€ 10
zacj01
19 apr. / 19:06
€ 5
henkbijen
14 apr. / 15:15
€ 3
nelleke1958
09 apr. / 23:31
€ 1