Niet of onleesbaar gesigneerd - C3736-11 - Kipjes - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3736-11 - Kipjes kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3736-11 - Kipjes kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3736-11 - Kipjes kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen9.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kipjes, olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd JvG, 9,5 x 11,5 cm.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, klein deeltje verfverlies kipje links, klein barstje in het paneel rechtsonder. Zonder lijst

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
11.5 cm
9.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 17:42
Eindtijd:19-04-2020 om 20:29
Biedingen (5)
zacj01
19 apr. / 20:16
€ 10
Arrt
19 apr. / 20:16
€ 6
Arrt
19 apr. / 13:49
€ 5
AccountVerwijderen
15 apr. / 01:09
€ 3
nelleke1958
09 apr. / 23:18
€ 1