FA. (3)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-41 - Baby's

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-41 - Baby's kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-41 - Baby's kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-41 - Baby's kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1998
TechniekMonotype
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 17.5 cm (h x b)
Lijst42 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/5
Monoprint met kleurrijke babies.

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

Oppervlaktevuil en slijtschade, papier vergeeld, passepartout vervuild, zonder glas, wat gammel ingelijst. lijstje wat oppervlaktevuil en slijtschade

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(54)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
43 cm
42 cm
17.5 cm
17.5 cm
Starttijd:11-07-2019 om 14:22
Eindtijd:18-07-2019 om 20:16
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie