Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-65 - Familiediner op 1e kerstdag - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-65 - Familiediner op 1e kerstdag kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-65 - Familiediner op 1e kerstdag kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-65 - Familiediner op 1e kerstdag kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
Lijst66 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar onbekend, gemengde techniek op papier, Familiediner op 1e Kerstdag, beeldmaat; 48x65, lijstmaat 66x83,5.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

Ingeplakt papier is vergeeld, vlekken over de voorstelling, links scheurtje. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(67)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
83.5 cm
66 cm
65 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 17:43
Eindtijd:19-04-2020 om 19:21
Biedingen (2)
Erdo
19 apr. / 07:33
€ 3
nelleke1958
09 apr. / 23:15
€ 1