Niet of onleesbaar gesigneerd - C4105-2 - Stilleven met zonnebloemen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4105-2 - Stilleven met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4105-2 - Stilleven met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4105-2 - Stilleven met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 17.5 cm (h x b)
Lijst28 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onduidelijk gesigneerd, stilleven met zonnebloemen, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, paneelmaat 23,5x17,5, lijstmaat 28x21,5

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, craquelures, kras rechtsonder, randbeschadiging door lijst. De lijst bevat oppervlaktevuil, slijtschade en is wat gammel

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(54)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
21.5 cm
28 cm
17.5 cm
23.5 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 17:42
Eindtijd:19-04-2020 om 20:58
Biedingen (3)
zacj01
19 apr. / 20:45
€ 5
Greetvdz
17 apr. / 12:55
€ 3
nelleke1958
09 apr. / 23:19
€ 1