Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-13 - Boerderij met hooiberg - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-13 - Boerderij met hooiberg kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-13 - Boerderij met hooiberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-13 - Boerderij met hooiberg kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-13 - Boerderij met hooiberg kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 17 cm (h x b)
Lijst18.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4125-13, onleesbaar r.o. gesigneerd, krijttekening, boerderij met hooiberg, krijttekening, beeldmaat: 11 x 17 cm, lijstmaat: 18,5 x 24 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier sterk verveeld en bobbelt iets achter glas. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade, randschade

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(67)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
24 cm
18.5 cm
17 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 18:13
Eindtijd:19-04-2020 om 19:57
nelleke1958
09 apr. / 23:27
€ 1