Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-19 - Plant in pot - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-19 - Plant in pot kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-19 - Plant in pot kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4125-19 - Plant in pot kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4125-19, kunstenaar onbekend, l.b. onleesbaar gesigneerd, Plant in pot, olie op doek, doekmaat 49 x 39,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, doek aan bovenkant losgeraakt van spieraam, daardoor bobbelt het.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(72)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
39.5 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 18:10
Eindtijd:19-04-2020 om 20:38
Biedingen (9)
Antjeannemiek
19 apr. / 20:31
€ 35
zacj01
19 apr. / 20:31
€ 30
Antjeannemiek
19 apr. / 20:28
€ 25
zacj01
19 apr. / 20:27
€ 20
Antjeannemiek
19 apr. / 20:26
€ 15
zacj01
19 apr. / 20:26
€ 10
Antjeannemiek
19 apr. / 20:23
€ 5
zacj01
19 apr. / 20:16
€ 3
Antjeannemiek
09 apr. / 21:01
€ 1