Niet of onleesbaar gesigneerd - C4173, onleesbaar gesigneerd, havengezicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4173, onleesbaar gesigneerd, havengezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4173, onleesbaar gesigneerd, havengezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4173, onleesbaar gesigneerd, havengezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4173, onleesbaar gesigneerd, havengezicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen46.5 cm x 56.5 cm (h x b)
Lijst70 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4173,
onleesbaar gesigneerd, havengezicht
ro gesigneerd, gedateerd 58
litho, 46,5x56,5 cm,
lijstmaat 70x78 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

staat papier licht verkleurd door de tijd, staat lijst standaard: oppervlaktevervuiling en slijtschade door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(57)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
78 cm
70 cm
56.5 cm
46.5 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 17:58
Eindtijd:19-04-2020 om 15:12
Biedingen (3)
emiliomosini
18 apr. / 18:14
€ 5
nelleke1958
18 apr. / 18:14
€ 3
nelleke1958
09 apr. / 23:29
€ 1