Niet of onleesbaar gesigneerd - c4265-19, landschap met boom aan waterkant - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - c4265-19, landschap met boom aan waterkant kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - c4265-19, landschap met boom aan waterkant kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4265-19, landschap met boom aan waterkant kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4265-19, landschap met boom aan waterkant kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1938
TechniekPotlood
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 29 cm (h x b)
Lijst24.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4265-19
kunstenaar onbekend, boom langs het water
potloodtekening, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1938
beeldmaat: 23 x 29 cm, lijstmaat: 24,5  x  30,5 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat: papier licht verkleurd door de tijd, papier bobbelt, gele vlekjes over gehele voorstelling, staat lijst: slijtschade door de tijd, glas: oppervlaktevervuiling door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
30.5 cm
24.5 cm
29 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 18:01
Eindtijd:19-04-2020 om 22:10
Biedingen (2)
zacj01
19 apr. / 22:03
€ 3
nelleke1958
09 apr. / 23:28
€ 1