Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2L zeefdruk Chicago - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2L zeefdruk Chicago kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2L zeefdruk Chicago kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2L zeefdruk Chicago kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2L zeefdruk Chicago kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4393-2L zeefdruk Chicago kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1975
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage144/150
C4393-2L , kunstenaar onbekend,
Chicago, zeefdruk, oplage 144/150
ro onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1975
beeldmaat 56.5x75.5

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

staat oppervlaktevervuiling en papierverkleuring door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(55)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
75.5 cm
56.5 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 18:08
Eindtijd:19-04-2020 om 22:46
nelleke1958
09 apr. / 23:33
€ 1