Niet of onleesbaar gesigneerd - C846-2 geabstraheerde figuur - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C846-2 geabstraheerde figuur kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C846-2 geabstraheerde figuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C846-2 geabstraheerde figuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C846-2 geabstraheerde figuur kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1994
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 29 cm (h x b)
Lijst58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C846-2 onduidelijk gesigneerd,
 geabstraheerde figuur, gemengde technieken op papier,
r.o. gesigneerd en gedateerd '94,
beeldmaat: 38,5x29, lijstmaat: 58x48

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat werk: papier licht verkleurd door de tijd, staat lijst: slijtschade door de tij

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(55)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
48 cm
58 cm
29 cm
38.5 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 18:04
Eindtijd:19-04-2020 om 22:37
Biedingen (3)
nelleke1958
10 apr. / 12:02
€ 5
fritsijzendoorn
10 apr. / 12:02
€ 3
nelleke1958
09 apr. / 23:21
€ 1