Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Decoratieve Glazen (Fruit) Schaal kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  joankunst
FA. (2)

27 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen17 cm x 52 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Het betreft hier een grote, niet symmetrische glazen schaal waarvan slecht een exemplaar bestaat. De maximale doorsnede bedraagt 52 cm, de maximale hoogte 10 cm. Centraal is een een 'kommetje' met een diameter van 20 cm waarin op de bodem in het glas een  kleurrijk motief.

De schaal is een waar sierraad op een tafel, maar ook te gebruiken als een fruitschaal. Naam van kunstenaar / galerie helaas niet meer te achterhalen. In het glas bevindt zich een enkel origineel luchtbelletje.

De foto's geven de fraaie schaal op de diverse foto's  goed weer.

Het glazen object is vanzelfsprekend zeer fragiel. Bij voorkeur af te halen in Groningen, na overleg bestaat de mogelijkheid af te halen in Amsterdam of Utrecht of bezorgen langs de 'lijn Groningen-Utrecht/Amsterdam'.

waarnemeing

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(47)
Geplaatst door  joankunst
FA. (2)

27 verkochte items
52 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:23-09-2019 om 14:12
Eindtijd:06-10-2019 om 22:06
DelBosquer
03 okt. / 11:02
€ 10