Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Boek met Originele Grafiek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 11.25 x 8.25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Michael Moorcock , Elric aan het einde der tijden 1987 Door Michael Moorcock Geïllustreerd door Rodney Matthews Gedrukt in Singapore Zachte omslag Ca. 8,25 "x 11,25" Prachtige vintage staat. Hoek-, rand- en rugslijtage op voor- en achterplat. Veel zichtbare krassen in de kunststof coating op de covers. Ook enkele deukjes en kreukjes op de omslagen. Geen zichtbare markeringen of schrijven binnenin. Zie foto's. Gelukkig kijken! Bericht me met eventuele vragen! | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 29-5-2022 om 13:13 |
Eindtijd | 12-6-2022 om 19:18 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Epe, Nederland |