Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets: Stier - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets: Stier kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets: Stier kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets: Stier kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets: Stier kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets: Stier kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/30
Ets van een voor mij onbekende kunstenaar/kunstnares(Hadwijch?) : Stier - sterrenbeeld. Nummer: 29/30.  Afmetingen blad: H22 x b15 cm. Afmetingen voorstelling: H14 x b9.5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood,  gesigneerd.
Het werk kan, voor risico van de koper, ook in een envelop tussen karton worden verzonden. De kosten voor Nederland zijn: 5,50 euro. Voor België: 9,50 euro.

In goede staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(64)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5331 verkochte items
15 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:10-05-2019 om 11:26
Eindtijd:09-10-2019 om 20:51
Kunstbaartgunst
09 okt. / 20:36
€ 10