Niet of onleesbaar gesigneerd - figuren bij een Poort.

Niet of onleesbaar gesigneerd - figuren bij een Poort. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Siebrand Weitenberg - Tafa kopen? Bied vanaf 50!

Siebrand Weitenberg - Tafa

  • Openingsbod € 50
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Dijker - aquarel

  • Openingsbod € 75
Albert Saverys - Stilleven kopen? Bied vanaf 2000!

Albert Saverys - Stilleven

  • Openingsbod € 2000
Niet of onleesbaar gesigneerd - figuren bij een Poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - figuren bij een Poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - figuren bij een Poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - figuren bij een Poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - figuren bij een Poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - figuren bij een Poort. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Zeepaard

Lid sinds 2019
118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1961
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
J.Boits, figuren  bij een Poort.
Afmeting: 40X50 cm met lijst 48X58 cm (hxb)
In goede staat

In goede staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(39) Geplaatst door  Zeepaard

Lid sinds 2019
118 verkochte items
48 cm
58 cm
40 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-07-2020 om 09:43
Eindtijd:07-08-2020 om 20:14

Biedingen (2):

Slootmaker
7 aug. / 19:01
€ 3
Arrt
2 aug. / 15:11
€ 1