Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie 19e Eeuwse realistische Aquarel "Slot Kasteel Schagen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Uit een goede Amsterdamse inboedel komt dit, omstreeks 1850 geschilderde sterk realistische Aquarel "het Slot van Schagen". Linksonder voorzien van een handtekening.
  • Het Aquarel verkeert in goede conditie, de kleuren zijn nog diep en fris. Aan de randen van het aquarel zijn wel wat vouwen en scheurtjes zichtbaar (zie foto) De originele lijst vertoont wel de nodige beschadigingen. Linksonder ontbreekt een stukje glas.

enkele zichtbare scheurtjes aan de randen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(37)
FA. (113)

3029 verkochte items
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-05-2020 om 21:54
Eindtijd:07-06-2020 om 22:00
Biedingen (4)
Sas69
07 jun. / 21:54
€ 15
Ronaldzoekt
02 jun. / 17:54
€ 10
WesleyBrandt
02 jun. / 17:54
€ 6
WesleyBrandt
31 mei / 22:57
€ 1