Niet of onleesbaar gesigneerd - glas, vaas, kraag, solifleur, uitbundig, handgemaakt - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - glas, vaas, kraag, solifleur, uitbundig, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - glas, vaas, kraag, solifleur, uitbundig, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - glas, vaas, kraag, solifleur, uitbundig, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - glas, vaas, kraag, solifleur, uitbundig, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - glas, vaas, kraag, solifleur, uitbundig, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - glas, vaas, kraag, solifleur, uitbundig, handgemaakt kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

153 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen20 cm x 12.5 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Leuke vaas met grote kraag. De rand is helder, doorzichtig glas, net als de voet. De rest is versierd met ingesmolten tinten blauw en wit.

Afmetingen ca; 20 x 12,5 x 8 cm (hxbxd)

Verkeert in uitstekende staat.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(46)
Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

153 verkochte items
12.5
20
8
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2022 om 16:12
Eindtijd:26-06-2022 om 19:02
Biedingen (9)
katrienfredrik2803
24 jun. / 13:50
€ 30
42ehl
24 jun. / 13:49
€ 25
katrienfredrik2803
24 jun. / 13:49
€ 25
42ehl
17 jun. / 13:26
€ 20
Burg42
17 jun. / 13:15
€ 15
42ehl
17 jun. / 13:14
€ 10
Burg42
17 jun. / 13:14
€ 5
42ehl
17 jun. / 11:50
€ 3
Cords
16 jun. / 13:57
€ 1