Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache koppel. kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Onbekende kunstenaar gouache. Zeer redelijke staat met diverse ouderdomsverschijnselen o.a punaises.
ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat met diverse ouderdomsverschijnselen.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:07-07-2019 om 22:43
Eindtijd:21-07-2019 om 22:05
ateliervangeel
21 jul. / 19:30
€ 10