Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw. De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

weinig zichtbare onregelmatigheden. In originele lijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (77)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3060 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 10:37
Eindtijd:14-08-2022 om 22:44
Biedingen (20)
Nomath
14 aug. / 22:34
€ 200
AKGW971
14 aug. / 22:34
€ 200
Nomath
14 aug. / 22:33
€ 180
AKGW971
14 aug. / 22:29
€ 170
Nomath
14 aug. / 22:28
€ 160
AKGW971
14 aug. / 22:28
€ 150
AKGW971
14 aug. / 22:26
€ 130
Nomath
14 aug. / 22:26
€ 120
AKGW971
14 aug. / 22:26
€ 111
Nomath
14 aug. / 22:26
€ 101
AKGW971
14 aug. / 22:26
€ 91
AKGW971
14 aug. / 22:18
€ 70
Braamberg
10 aug. / 16:36
€ 60
AKGW971
10 aug. / 15:58
€ 50
Braamberg
10 aug. / 15:58
€ 46
Braamberg
10 aug. / 15:58
€ 35
AKGW971
10 aug. / 15:58
€ 30
Braamberg
08 aug. / 09:20
€ 15
smokinjoe2014
08 aug. / 09:20
€ 10
Braamberg
07 aug. / 18:26
€ 1