Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

450 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen14 cm x 8.5 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Deze vaas heeft een floraal motief dat over de rand doorloopt, bijzonder gedaan. Aan de onderzijde zijn de punten van de standaard tijdens het bakken in de oven zichtbaar. Daartussen gesigneerd.

In zeer goede conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(71)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

450 verkochte items
8.5 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:23-12-2018 om 11:06
Eindtijd:30-12-2019 om 15:12
Marjansalverda
27 dec. / 19:10
€ 1