Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - handgeschilderde vaas - bloemmotief - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1950 t/m 1979
Afmetingen 14 x 8.5 cm (h x b)
Gemerkt Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Deze vaas heeft een floraal motief dat over de rand doorloopt, bijzonder gedaan. Aan de onderzijde zijn de punten van de standaard tijdens het bakken in de oven zichtbaar. Daartussen gesigneerd.

In zeer goede conditie
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (65)

Geplaatst door  loft
522 verkochte items
8.5 cm
14 cm