Niet of onleesbaar gesigneerd - Hansje .... - ets/aquatint - 1956/1957 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hansje .... - ets/aquatint - 1956/1957 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hansje .... - ets/aquatint - 1956/1957 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hansje .... - ets/aquatint - 1956/1957 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hansje .... - ets/aquatint - 1956/1957 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (306)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1956
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Hansje ....eursing (??). Ik kan niet achter de daadwerkelijke naam komen, maar ben wel zeer benieuwd. Weet u de naam van deze kunstenaar?  Afmetingen voorstelling: H41 x 31 cm.

Witte rand is wat smoezelig en over 1 mm licht vergeeld. Beeld is zeer goed.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(69)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
36 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:02-11-2018 om 22:02
Eindtijd:16-11-2018 om 21:55
Biedingen (3)
hansrozemuller
16 nov. / 20:31
€ 5
ceeskruijthoff
16 nov. / 20:31
€ 3
hansrozemuller
15 nov. / 11:29
€ 1