Niet of onleesbaar gesigneerd - havengezicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - havengezicht kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - havengezicht kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - havengezicht kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Droge Naald
Stijl Realistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een fraaie droge naaldets met een haven tafereel. Wel gesigneerd maar voor ons vooralsnog een onbekende kunstenaar. Doe daar je voordeel mee en ontdek wie deze kunstenaar is. de prent is op leeftijd maar in zeer goede staat, het papier aan de onderkant van de witrand is ruw.
Na aankoop laten opslaan in ons verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3739 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
45 cm
30 cm