Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom"

Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom" kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom" kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom" kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom" kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom" kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom" kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom" kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom" kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend groot impressionistisch Olieverf op metaal "Midzomernachtsdroom" kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerKoper (Metaal)
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen135 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden. GROOT !

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:23-11-2019 om 15:22
Eindtijd:07-12-2019 om 22:40

Biedingen (2):

Strechgel
7 dec. / 22:33
€ 15
nelleke1958
7 dec. / 22:29
€ 10