FA. (1)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kinderkop. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Bernardenbeppie
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 20 cm (h x b)
Lijst26 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Erg expressief geschilderd kinderportretje.
Dit item valt onder de margeregeling

Erg expressief geschilderd. Voor mij geen zichtbare onvolkomenheden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(72)
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
22 cm
26 cm
20 cm
24 cm
Sluit over 7d 2u 6m 55s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieAarle-Rixtel, Nederland
Starttijd:13-05-2022 om 10:24
Eindtijd:27-05-2022 om 20:18