Niet of onleesbaar gesigneerd - Kleurenzeefdruk MORGENGLORIE Handgesign. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kleurenzeefdruk MORGENGLORIE Handgesign. kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Prachtige kleurenzeefdruk van een voor mij onleesbare kunstenaar.

Afmeting blad  50 x 43 cm  in zeer goede staat.

De zeefdruk is prachtig in de zg pointilistische stijl

handgesigneerd ( onleesbaar ) en genummerd  2/50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
FA. (34)

2007 verkochte items
43 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 08:47
Eindtijd:10-03-2020 om 19:07
Lithografee
10 mrt. / 18:52
€ 10