Prachtig schilderij van een vrouw die een appel schilt. Het schilderij is olie verf op linnen en is geschilderd in de 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd J of P Verberghem zie afbeeldingen. Wordt verstuurd met Post NL track en trace.
Goed
Het schilderij verkeerd in goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ospel, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25