Niet of onleesbaar gesigneerd - Landhuis Haanwijk Arties eigen druk - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landhuis Haanwijk Arties eigen druk kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Landhuis Haanwijk Arties eigen druk kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landhuis Haanwijk Arties eigen druk kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landhuis Haanwijk Arties eigen druk kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Landhuis Haanwijk Arties eigen druk kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  BOERART_COM
FA. (4)

Lid sinds 2018
85 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 17 cm (h x b)
Lijst20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEigen druk
Landhuis Haanwijk Arties eigen druk signatuur onleesbaar

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  BOERART_COM
FA. (4)

Lid sinds 2018
85 verkochte items
26 cm
20 cm
17 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:14-06-2019 om 14:54
Eindtijd:22-06-2019 om 19:25
Biedingen (2)
SKIEN
21 jun. / 18:35
€ 15
Vhennes
21 jun. / 14:19
€ 10