Niet of onleesbaar gesigneerd - Monogram rechtsonder - rood krijt en potlood - discus werpster, naakt.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Monogram rechtsonder - rood krijt en potlood - discus werpster, naakt. kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Monogram rechtsonder - rood krijt en potlood - discus werpster, naakt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Monogram rechtsonder - rood krijt en potlood - discus werpster, naakt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Monogram rechtsonder - rood krijt en potlood - discus werpster, naakt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Monogram rechtsonder - rood krijt en potlood - discus werpster, naakt. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Prachtige discuswerpster, naakt.

Monogram rechtsonder, gedateert aug. '36

Afmetingen 27 x 20 cm.

Uitstekende conditie

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:27-10-2018 om 22:56
Eindtijd:03-11-2018 om 21:03

Biedingen (6):

janpaan
3 nov. / 00:40
€ 10
JHS
3 nov. / 00:40
€ 10
janpaan
2 nov. / 21:52
€ 5
ceeskruijthoff
2 nov. / 21:52
€ 5
janpaan
2 nov. / 17:57
€ 3
Cobe
2 nov. / 11:43
€ 1