Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Gravure |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 85 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Geen scheuren of vlekken en lijst is zo goed als nieuw. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland |
Objectlocatie | Woerden, Nederland |
Starttijd | 18-5-2023 om 9:18 |
Eindtijd | 31-5-2023 om 20:30 |