Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE APARTE GLAZEN DESIGN POTTEN - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE APARTE GLAZEN DESIGN POTTEN kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE APARTE GLAZEN DESIGN POTTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE APARTE GLAZEN DESIGN POTTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE APARTE GLAZEN DESIGN POTTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE APARTE GLAZEN DESIGN POTTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE APARTE GLAZEN DESIGN POTTEN kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen17 cm x 39 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht2960 gram
GemerktOngemerkt
De rood/zwarte design glazen pot heeft een hoogte van 16 cm en een doorsnede van 17 cm.
Gewicht 1446 gram

De pot met tomaatrode strepen heeft een hoogte van 17 cm en een doorsnede van 16,5 cm.
Gewicht1511 gram.

De rood/zwarte sierpot heeft op het glas een klein beschadigd plekje, weinig opvallend in de vorm van een paar speldenprikje op de grens van zwart en rood. (Zie foto)

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 12:28
Eindtijd:13-12-2020 om 22:20
Biedingen (4)
kina
13 dec. / 22:10
€ 10
Fred56
11 dec. / 20:40
€ 5
kina
01 dec. / 15:16
€ 3
Hedo
30 nov. / 14:58
€ 1