Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Periode | < 1800 |
Techniek | Overig |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De afbeeldingen zijn in goede staat. Alleen randen zijn met sporen van tijd, maar kan achter een passe-partout ingelijst worden. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Woerden, Nederland |
Starttijd | 22-9-2022 om 6:18 |
Eindtijd | 1-10-2022 om 21:04 |