Niet of onleesbaar gesigneerd - Urban Fetishes metalen Broche - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Urban Fetishes metalen Broche kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Urban Fetishes metalen Broche kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Urban Fetishes metalen Broche kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Urban Fetishes metalen Broche kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Urban Fetishes metalen Broche kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Urban Fetishes metalen Broche kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Jaartal1998
StijlContemporary
Afmetingen1 cm x 4 cm x 3 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Urban Fetishes metalen Broche met een dansend paar en een hond?? Ontwerp waaschijnlijk van Alice Seely. Gemerkt aan de achterzijde en gedateerd 1998. Gemaakt in New Mexico, USA.

In prima conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (34)

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
4
1
3
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:18-03-2019 om 10:29
Eindtijd:26-03-2019 om 21:16
Hennie1951
23 mrt. / 11:30
€ 10